ZAWODNICY |  GALERIA  |  KONTAKT   |   NASZ KLUB  | NABÓR FORUM   |


 

 

 

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat do naszego klubu.  
 

Zajęcia dla początkujących w sezonie 2009/2010 odbywają się od 2.09 do 2.10.2009r. na lodowisku"Bombonierka" ul. Stefanowskiego 28 poniedziałki i piątki 18.00-19.00, od 5.10.2009  na lodowisku "Retkinia" przy ul. Popiełuszki 13B w poniedziałki 19.00-20.00 i piątki 17.15-18.45. (zapisy przed zajęciami). 

Każdy może spróbować bez żadnych zobowiązań. Naukę wszystkie dzieci niezależnie od wieku rozpoczynają od grupy naborowej, w której uczą się jazdy na łyżwach a następnie ją doskonalą. Na tym etapie nie potrzebny jest żaden specjalistyczny sprzęt wystarczą łyżwy, kask (może być np. rowerowy,narciarski..), przydałyby się również ochrniacze na łokcie i kolana np z rolek oraz zwłykłe rękawiczki zimowe a po kilku tygodniach gdy dziecko będzie już wiedziało czy hokej to jest właśnie to, kij hokejowy. Klub dysponuje pewną ilością sprzętu: łyżew,ochraniaczy i kasków, wypożyczamy go na czas zajęć nieodpłatnie.    W miarę postępów dziecko przechodzi do grupy o wyższych umiejętnościach zgodnie ze swoim wiekiem (o momencie przejścia decydują trenerzy), w której może rozpocząć swoją przygodę z hokejem. Na tym etapie niezbędny jest już kompletny sprzęt hokejowy.

Składka członkowska w grupie naborowej wynosi 50 zł/miesiąc. Pierwsze   tydzień jest okresem próbnym (bez opłat).

Spróbuj swoich sił. Nasz Klub zapewnia doskonały zespół trenerski, w pełni zaangażowany w swoją pracę. Gwarantujemy niespotykane emocje podczas turniejów i zawodów. Hokej jako gra zespołowa, wymusza zachowania grupowe, wspólną odpowiedzialność za wynik meczu, jednocześnie dziecko rozwija się motorycznie jednak w sposób nie obciążający młodego organizmu. Często spotykana opinia o brutalności hokeja jest nieporozumieniem. Jest to sport wyjątkowo szybki a upadki wyglądające groźnie, są jednym z pierwszych elementów ćwiczonym na zajęciach. Urazowość w hokeju, dzięki zastosowaniu odpowiednich ochraniaczy jest niższa niż w przypadku wielu innych sportów drużynowych. 
    Przyjdź na trening, zobacz jak doskonale bawią się na nim młodzi zawodnicy i przyłącz się do nas !

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonów:

506 040 809 Grzegorz Brejta

601 378 191 Jarosław Kusideł

lub hokejlodz@o2.pl

Dojazd do lodowiska"RETKINIA" ul. Popiełuszki 13b   

 Dojazd do "BOMBONIERKI" ul Stefanowskiego 28

Sprzęt zawodnika

Galeria - zajęcia naborówki I 2008. Pierwszy mecz naborówki
 25/01/2008 z Warszawą

Zdęcia z treningu naborówki